Światowy Dzień Fotografii w Xtreme Fitness Gyms!

Obchody Światowego Dnia Fotografii w klubie fitness? Oczywiście, że tak! To doskonała okazja, aby w pięknej formie pokazać Wam życie klubu, niesamowite zespoły ludzi, którzy na co dzień pracują w klubach oraz naszych wspaniałych klubowiczów! Możemy także pochwalić się naszymi wnętrzami i sprzętem, z którego pomocą klubowicze wytrwale budują formę. Świętowanie nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi cudowni partnerzy, których zdjęcia możecie dziś oglądać.

Xtreme Fitness Gyms w obiektywie!

Z czego jesteśmy wyjątkowo dumni? Z wielu rzeczy, które udało się uchwycić na zdjęciach, ale po kolei! To, co wyróżnia nasze kluby to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera, jaka w nich panuje. Personel, trenerzy, instruktorzy, klubowicze – to jeden wielki team, który codziennie dokłada starań, aby siłownia była miejscem, do którego chętnie się wraca. Zespoły profesjonalistów stoją na straży naszej misji – „Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu Twojego celu fitness” i nie składają broni w walce o wymarzoną formę klubowiczów. Uśmiech, dobra zabawa, determinacja, emocje – z tym spotykamy się w klubach codziennie i bardzo nas to cieszy. Zdjęcia pokazują najlepiej, że trenowanie to nie tylko radość dla ciała, ale także dla duszy. Uśmiechy nie schodzą z ust, a wzajemna życzliwość unosi się w powietrzu.

Kolejny nasz powód do dumy to wysokiej jakości sprzęt i nowoczesne akcesoria treningowe, wyposażenie klubów sprawia, że treningi są jeszcze bardziej efektywne, a satysfakcja klubowiczów jest jeszcze większa. Podpatrywanie klubowiczów przy treningu to czysta przyjemność! Wprowadzają różnorodne plany treningowe, zmieniają strategie, korzystają z porad naszych trenerów i instruktorów, a przede wszystkim dają z siebie 110%!

Kim są nasi wyjątkowi partnerzy? To fotografowie, którzy w obiektywie uchwycają to, co najważniejsze – emocje, jakie panują w klubie. To osoby, które potrafią wydobyć drugie dno i ukazać je w najpiękniejszej formie! Dziękujemy za kawał dobrej roboty!

Zdjęcia pozwalają uchwycić ważne chwile z życia klubów i są wspaniałą pamiątką na długie lata! Relacje są ważne, a ich budowanie to jeden z naszych głównych celów.

Zapraszamy do galerii zdjęć i „wycieczkę” po naszych klubach, czeka na Was duuuża porcja motywacji i pozytywnej energii!

 

Xtreme Fitness Białogard
Nasz partner – Jarosław Świeczka

 

 

Xtreme Fitness Chrzanów
Nasz partner – 2 FlyTeam oraz zapraszamy na stronę www 2FlyTeam

 

 

Xtreme Fitness Jasło
Nasz partner – Fotografia sportowa

 

 

 

Xtreme Fitness Jastrzębie Zdrój
Nasz partner – Przemysław Sztemborski

 

 

 

Xtreme Fitness Ostrowiec Świętokrzyski
Nasz partner – Kaczewscy

 

 

 

Xtreme Fitness Przemyśl
Nasz partner – Rafał Niebieszczański / FB

 

 

 

Xtreme Fitness Rybnik
Nasz partner – Lawendowe Studio / FB

 

 

 

Xtreme Fitness Tarnowskie Góry
Nasz partner – Rafał Gierczak

 

 

 

Xtreme Fitness Wadowice

 

 

 

Xtreme Fitness Bytom
Nasz partner – Ewa Zielińska / IG

 

 

 

Xtreme Fitness Chorzów
Nasz partner – Kusiak Foto

 

 

 

Xtreme Fitness Dąbrowa Tarnowska
Nasz partner – Sylwia Sygnator Art

 

 

 

Xtreme Fitness Gliwice
Nasz partner – Mateusz Świentek

 

 

 

Xtreme Fitness Kędzierzyn Koźle
Nasz partner – Natalia Szefer

 

 

 

Xtreme Fitness Nowy Targ
Nasz partner – Maciej Bryniarki

 

 

Xtreme Fitness Płońsk
Nasz partner – Długołęcki Foto

 

 

 

Xtreme Fitness Ruda Śląska
Nasz partner – POZYTYV.com

 

 

 

Xtreme Fitness Sochaczew
Nasz partner – Agnieszka Gerasik

 

 

 

Xtreme Fitness Sosnowiec
Nasz partner – Julita Świercz

 

 

 

Xtreme Fitness Tarnów Błonie
Nasz partner – Iga Sady

 

 

 

Xtreme Fitness Tarnów Widok
Nasz partner – Iga Sady

 

 

 

Xtreme Fitness Brzesko
Nasz partner – BestFoto