Pożegnania czas!

Kampania Turbo Pupa za nami! Przez prawie trzy miesiące dawaliście z siebie wszystko!

Jak w skrócie podsumować te kilka miesięcy?

WYZWANIA, TRENINGI, RELACJE, MOTYWACJA – dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi działaniami i włączenie się do akcji!

CAŁA POLSKA (I NIE TYLKO) ĆWICZY!

Turbo Pupa dotarła wszędzie, zawitała w góry, nad morze, do miast i wiosek, a nawet za granicę! Nasz wyzwanie #turbopupachallange spotkało się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem. Prześcigaliście się w pomysłach na ćwiczenia angażujące pośladki, wasza kreatywność zasługuje na wielkie brawa! I co najpiękniejsze – zarażaliście innych swoją aktywnością i motywowali do podjęcia starań o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie!

 

Do akcji włączyli się nasi klubowicze, pracownicy, partnerzy biznesowi, osoby niebędące klubowiczami, ale ceniące sobie aktywność fizyczną. Średnia wieku osób, które podjęły #turbopupachallange sięgała od 7 do grubo ponad 70 lat!

 

TURBO ZAJĘCIA!

Ogromną popularnością cieszyły się (i nadal cieszą) nasze autorskie zajęcia Turbo Pupa. Ich fenomen polega na tym, że w maksymalny sposób kształtują pośladki. Systematyczne uczęszczanie na zajęcia pozwala na wymodelowanie jędrnych, kształtnych i uniesionych pośladków. Brzmi jak marzenie? My mamy sposób jak sprawić, aby stało się ono rzeczywistością, a wy chętnie korzystacie z tego sposobu. Oby tak dalej!

 

Kampania dobiega końca, ale nasze i Wasze starania zdecydowania się nie kończą! Nadal będziemy promować aktywny styl życia, bądźcie z nami, a jeszcze nie raz pokażemy, że wspólnie damy radę!

 

Na miłe pożegnanie serwujemy Wam małe podsumowanie naszych i Waszych poczynań! Miłego oglądania!