Weekend jak z filmu!

Xtreme Fitness Gyms jak zawsze wychodzi naprzeciw potrzebom klubowiczów (i nie tylko) i serwuje im solidną porcję ciekawych wydarzeń. Już 5 i 6 października odbędą się DNI OTWARTE!

Dlaczego warto zawitać wówczas od klubów i co przygotowaliśmy dla swoich gości? Dobrej zabawy, niespodzianek i atrakcji z pewnością nie zabraknie – w każdym klubie sieci przygotujcie się na prawdziwe show! Dni otwarte upłynął pod znakiem… FILMÓW! Filmowe atrakcje, przebrania, stroje rodem ze światowych produkcji – to zdecydowanie nie będzie zwykły weekend!

Oczywiście dni otwarte nie mogą odbyć się bez solidnej dawki aktywności fizycznej. Śmiałkowie sprawdzą swoje siły w maratonach zajęć fitness, w trakcie konkursów z ciężarami czy treningów pokazowych. Odbędą się także konsultacje trenerskie i dietetyczne. Każdy będzie mógł skorzystać z fachowej wiedzy i specjalistycznych porad. Pod bacznym okiem trenera czy dietetyka zaplanowanie swoich sportowych wyzwań okaże się zdecydowanie łatwiejsze!

Dni otwarte z nagrodami w tle!
Warto w te dni zawitać na trening w… przebraniu! Strój ulubionej postaci z filmu, serialu czy kreskówki będzie idealnym strojem treningowym 5 i 6 października. Kto wie, być może łowcy talentów będą akurat poszukiwać aktorów lub (co pewniejsze) organizatorzy będą wybierać najlepsze przebranie, wybierać i oczywiście nagradzać! Niespodzianki, gratisy, prezenty – na to wszystko z pewnością mogą liczyć Ci, którzy zdecydują się świętować dni otwarte wspólnie z siecią.

Na zachętę przedstawiamy Wam małą zapowiedź tego, co będzie się działo! Rozpoznajecie swoich ulubionych bohaterów filmowych?

Wydarzenie dla każdego!
5 i 6 października do klubu może zawitać każdy, kto lubi nie tylko sport, ale także dobrą zabawę. Nie trzeba być klubowiczem, aby zawitać w gościnne progi klubu. Warto zabrać znajomych, partnerów treningowych czy rodzinę i wspólnie pójść na trening oraz skorzystać z przygotowanych atrakcji!

Szykujcie się na udany weekend! Październik rozpocznie się wyjątkowo dobrze!