Seniorzy zawsze mile widziani!

Jaka przyświeca nam misja? Pomoc klubowiczom w osiągnięciu ich celów fitness! Pomoc WSZYSTKIM klubowiczom! Wiek, kondycja fizyczna, sylwetka, zainteresowania – nic nie ma znaczenia, jesteśmy i pomagamy KAŻDEMU, kto chce poprzez aktywność fizyczną zmienić swoje życie na lepsze! Nasze kluby są idealnym miejscem do tego, aby zrealizować swoje marzenia, odmienić postrzeganie siebie i otoczenia oraz przejść na „aktywną i zdrową stronę mocy”.

Dowodem, że nie rzucamy słów na wiatr, jest wyjątkowa statuetka, która została przyznana klubowi Xtreme Fitness Gyms Chorzów. Klub Przyjazny Seniorom – właśnie takie wyróżnienie trafiło w ręce wszystkich działających w klubie na rzecz aktywności seniorów!

Jak świętowano przyznanie tej wyjątkowej nagrody? Euforia sięgała zenitu, a  zgrany team przekonał się, że zaangażowanie zawsze procentuje! Przedstawiciele klubu odebrali nagrodę na scenie Chorzowskiego Centrum Kultury w kategorii Sport. Tym samym oficjalnie staliśmy się firmą przyjazną seniorom. Wyróżnienie powędrowało na honorowe miejsce – obok innych, równie cennych statuetek!

Xtreme na podium!

Co to wyróżnienie oznacza dla całej sieci? Jest to kolejne potwierdzenie, że wiek nie ma znaczenia, a każdy klubowicz znajdzie u nas ofertę dostosowaną do swoich potrzeb. Mamy także „dowód”, że nasze wysiłki  na rzecz każdego klubowicza są zauważalne i doceniane. W każdym klubie sieci seniorzy są ważną częścią społeczności Xtreme, a ich potrzeby leżą na sercu każdemu, kto tworzy nasz zespół.

Wyróżnienie jeszcze z jednego powodu wyjątkowo skradło nasze serca – zostało przyznane przez samych zainteresowanych! To właśnie seniorzy zadecydowali o tym, do kogo ma powędrować na statuetka – serdecznie jeszcze raz dziękujemy!

Seniorze – jeżeli zastanawiasz się, czy klub Xtreme Fitness to miejsce dla Ciebie, teraz nie musisz już dłużej się wahać! Przyjdź i przekonaj się, że w naszej bogatej ofercie znajdziesz sporo dla siebie, a my dajemy Ci gwarancję, że otoczmy Cię fachową pomocą!