7 urodziny marki Xtreme Fitness Gyms!

W ubiegły weekend, w Tarnowie, miało miejsce wielkie wydarzenie. Marka Xtreme Fitness Gyms obchodziła swoje 7 urodziny! Pracownicy, klubowicze i wszyscy zaproszeni goście hucznie uczcili tę okazję. Nie zabrakło także partnerów, którzy razem z siecią Xtreme Fitness świętowali ten dzień. Wydaje się, że pierwszy klub został otwarty zupełnie niedawno, ale minęło już 7 lat, które były pełne akcji, sportu, dobrej energii i nieustającego progresu – na mapie Polski pojawia się coraz więcej lokalizacji Xteme Fitness.

Pierwszy klub został otworzony przez CEO Łukasza Dojkę w 2012 roku i znajduje się on w Tarnowie, przy ulicy Widok 29.  Właśnie w tym miejscu, czyli w Xtreme Fitness Tarnów Widok, odbyły się sobotnie urodziny. W samo południe na smacznym, ogromnym torcie zapłonęły świeczki, a korki od szampanów wystrzeliły w górę! Rozpoczęło się huczne świętowanie!

Nie zabrakło także innych atrakcji. Już od rana można było degustować suplementy od BodyPak i wziąć udział w treningach, które dostępne były dla wszystkich chętnych gości. Całość wydarzenia dobrym bitem umilał DJ Michał Ptasznik! O 12:30 rozpoczął się wymagający i bardzo angażujący trening z założycielem marki Łukaszem Dojką. Z jego rad i sugestii mogli skorzystać wszyscy, którzy w tym czasie odwiedzili klub przy ulicy Widok.

Nie byłoby świętowania bez konkursów! Podczas sobotniej imprezy można było wziąć udział w wielu konkursach i zdobyć w nich fantastyczne nagrody.

W sobotę czas upłynął także na wspomnieniach, rozmowach o początkach marki i o tym, co zmieniło się przez te 7 lat. Sieć Xtreme Fitness Gyms ciągle się rozwija i powstaje coraz więcej klubów.

Serdecznie gratulujemy solenizantom i już nie możemy doczekać się kolejnych urodzin Xtreme Fitness!

 

Dziękujemy naszym partnerom:

fotograf Tomasz Niskowsk

fotograf Marek Partyka

muzyka Grupa NEXO