30 klub sieci Xtreme Fitness Gyms już niebawem stanie się faktem! 7 grudnia wielkie otwarcie w Jaworznie. Jakie atrakcje przygotowali przedstawiciele sieci?

Czy warto pojawić się na otwarciu 30 klubu Xreme Fitness Gyms Jaworzno? Zdecydowanie TAK! Jubileuszowe otwarcie zobowiązuje. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla gości wyjątkowe atrakcje. Warto na wydarzeniu pojawić się całymi rodzinami, ponieważ wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że na imprezę dotrze także… MIKOŁAJ! Oby spotkał sporo grzecznych dzieci, ponieważ pojawi się oczywiście z workiem pełnym prezentów.

Goście, gwiazdy sportu, patroni medialni

Otwarcie klubu w Jaworznie będzie wyjątkowe pod kilkoma względami. W jednym miejscu i czasie pojawią się światowej klasy gwiazdy sportu oraz kulturystyki, goście honorowi, patroni medialni oraz wyselekcjonowani partnerzy wydarzenia. Będzie można przybić piątkę, zrobić zdjęcie, a przede wszystkim potrenować z osobami tworzącymi branżę fitness i zdobywającymi nagrody oraz wyróżnienia na światowym poziomie. Swoją obecność na otwarciu potwierdzili: Łukasz Żak, Andrzej Kołodziejczyk, Krzysztof Ferenc, Robert Piotrkowicz, Szymon Łada, Piotr Borecki! Armia ludzi z pasją do sportu będzie więc wyjątkowo silna!

Na uroczyste otwarcie przybędą także franczyzobiorcy sieci, lokalni przedsiębiorcy, goście honorowi i klubowicze. Wyselekcjonowani partnerzy wydarzenia zapewnią gościom możliwość skorzystania z różnego rodzaju usług z zakresu zdrowia, urody, odżywiania. Podczas wydarzenia odbędzie się także seminarium z Robertem Piotrkowiczem, podczas którego światowej sławy sportowiec będzie dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem. To unikatowa okazja do spotkania się z trzykrotnym mistrzem świata w kulturystyce! Honory podczas oficjalnego otwarcia czynić będzie założyciel sieci. Przy lampce szampana, pysznym torcie i fanfarach odbędzie się uroczyste przecięcie wstęgi.

Klub na szóstkę z plusem!

Odwiedzający będą mogli poznać klub, zakupić karnety w atrakcyjnych cenach oraz wziąć udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami w roli głównej. Klub robi wrażenie, a dostępność aż siedmiu stref treningowych daje nieograniczone możliwości treningowe! Klubowicze będą mogli korzystać z zajęć fitness, strefy funkcjonalnej, strefy pośladków, maszyn, wolnych ciężarów, cardio i airzone.

Sieć rozwija się w błyskawicznym tempie. Każde otwarcie przynosi kolejne niespodzianki dla gości. Warto być częścią Xtreme Fitness Gyms! Zapraszamy do pojawienia się na wielkim otwarciu już 7 grudnia w Jaworznie!