Zbliża się przełomowe wydarzenie w branży fitness – końcem marca zapowiedziana jest premiera platformy VOD, stworzonej przez Xtreme Fitness Gyms.

Czy branża fitness jest gotowa na takie rozwiązanie? Zdecydowanie tak, ponieważ będzie to najwygodniejszy środek komunikacji z klubowiczami sieci, który zapewni im stały dostęp do szerokiej bazy materiałów dotyczących treningów, diety czy zdrowia. W sytuacji, w której spora część osób decyduje się na trening w domu, szybki dostęp do wartościowych materiałów, okaże się kluczowy w efektywnym treningu i zdrowym trybie życia. Tym samym będzie to pierwsza tego rodzaju platforma, która po testach przeprowadzonych przez specjalistów z branży, jeszcze przed premierą określana jest mianem Netflixa wśród sieci siłowni.

Mistrzowskie zagranie 

Obecna sytuacja pokazuje, że elastyczność w działaniu może okazać się kluczowa, nie tylko w branży fitness. Jakie intencje przyświecały twórcom platformy i jakie korzyści przyniesie ona swoim użytkownikom?

– Dostosowywanie produktu do zmieniających się realiów w Polsce i na świecie, niezależnie od branży, jest kluczowe. Nasze podejście od zawsze było innowacyjne i zdecydowanie takie pozostanie, to dopiero początek naszych innowacji. Chodzi nie tylko o biznes, ale przede wszystkim o naszych klubowiczów, których chcemy „zaopatrzyć” w narzędzia, które sprawdzą się w obecnej sytuacji. To duża wartość dodana, oczywiście bezpłatnie dla każdego klubowicza. Tak działamy i jesteśmy z tego dumni! – Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms, tak ocenia działania swojej sieci, w obliczu nowej sytuacji.

Wartość dodana dla klubowiczów

XtremeGO będzie platformą dostępną za darmo dla wszystkich klubowiczów. Na platformie znajdować się będą różnorodne opcje treningowe, a szeroki wybór kategorii pozwoli na ich dostosowanie do indywidualnych celów treningowych. Użytkownicy platformy będą mogli korzystać z zajęć mentalnych, wzmacniających, tanecznych, specjalistycznych, łączonych oraz cardio. Udostępniona baza ćwiczeń będzie do wykonania w domu, bez akcesoriów lub z użyciem rzeczy dostępnych w każdym mieszkaniu. Twórcom uda się zaskoczyć pomysłowością, okaże się, że rzeczy codziennego użytku można z powodzeniem wykorzystać także podczas treningu!

Platforma będzie także zapewniać pomoc i konsultacje wirtualnego trenera. Jej użytkownicy zyskają dostęp m.in. do porad dietetycznych, dotyczących odżywiania czy treningów. Stworzona zostanie ogromna baza wiedzy, która bezpośrednio przełoży się na rezultaty w treningach oraz codziennym odżywianiu. Pomoc specjalistów będzie nieoceniona, dodatkowo będzie ona na wyciągnięcie ręki i bez wychodzenia z domu.

Mistrzowie na pokładzie

W ten rewolucyjny projekt zaangażowali się także światowej klasy sportowcy, a jednocześnie Ambasadorzy Xtreme Fitness Gyms. Szymon Łada, Paula Mocior, Piotr Borecki, Andrzej Kołodziejczyk – wszyscy zawodnicy z tytułami IFBB ELITE PRO na  koncie, są czynnie zaangażowani w powstawanie tego projektu! Użytkownicy będą mogli poprzez platformę XtremeGO wykonać trening np. z Mistrzem Świata w kulturystyce – Szymonem Ładą! Takie opcje treningowe są zdecydowanie na wagę złota!

Nieustanne premiery nowych wideo, tysiące ćwiczeń, treningi ze znanymi osobami ze świata sportu, szerokie spektrum porad dotyczących treningów i odżywiania – końcem marca platforma XtremeGO oczaruje klubowiczów sieci.

Aplikacja do zadań specjalnych, zajęcie online dla każdego!

Elastyczność działań Xtreme Fitness Gyms sprawia, że klubowicze sieci otoczeni są specjalną opieką, w tej wyjątkowej sytuacji, w jakiej znalazła się także branża fitness. Sieć błyskawicznie odpowiedziała na nowe potrzeby swoich klubowiczów, dając im nowe narzędzia i sporą wartość dodaną.

Aplikacja XtremeApp już od prawie dwóch miesięcy skutecznie pomaga klubowiczom sieci w osiąganiu ich celów fitness. Aktualnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się plany treningowe przeznaczone do wykonywania w domu. Użytkownicy aplikacji mogą wybierać z ok. 1000 ćwiczeń, co gwarantuje im nieograniczone możliwości treningowe!

Zajęcia online to kolejne rozwiązanie wprowadzone przez sieć, dzięki któremu do 28 marca, za pośrednictwem mediów społecznościowych, można wykonać trening wraz z instruktorem fitness. Bez wychodzenia z domu, za darmo, na żywo, z pomocą wykwalifikowanych instruktorów, nawet kilka razy dziennie!

Xtreme Fitness Gyms dostosowuje ofertę dla klubowiczów i rewolucjonizuje trening w domu. Aplikacja XtremeApp, zajęcia online i już wkrótce platforma wideo XtremeGO – oto odpowiedź lidera wśród sieci fitness, na aktualne potrzeby rynku. Umiejętne odpowiadanie na potrzeby klubowiczów oraz tworzenie rozwiązań, które wyprzedzają oczekiwania, to zdecydowanie znak rozpoznawczy sieci.