Drogi Klubowiczu!

 

W obecnej sytuacji wiemy, że szybki dostęp online do wartościowych materiałów fitness jest kluczowy w efektywnym treningu i zdrowym trybie życia. Dlatego stworzyliśmy niezwykłą platformę VOD z grafikiem zajęć live!

 

Całkowicie bezpłatnie otrzymujesz dostęp do nowej platformy XtremeGO ze stale powiększającą się bazą, już teraz liczącą aż kilkadziesiąt treningów wideo – to właśnie z myślą o Tobie, nasz klub fitness staje się całkowicie online!

 

Przez ostatnie dwa tygodnie, włożyliśmy sporo pracy, aby platforma XtremeGO powstała jak najszybciej. Udało się nam to osiągnąć, ale to nie wszystko. Nieustannie nasi najlepsi trenerzy, instruktorzy oraz Ambasadorzy przygotowują kolejne treningi, zajęcia fitness oraz porady żywieniowe. Odwiedzaj platformę codziennie, bo regularnie będziemy dodawać nowe premiery wideo! Nasz zespół programistów, nieprzerwanie pracując nad platformą, będzie wprowadzać kolejne modyfikacje i nowe funkcjonalności.

 

Prosimy o cierpliwość i pamiętanie o regularnych treningach w domu, bo to prosta droga do wzmacniania organizmu i podnoszenia jego odporności!

 

Instrukcja logowania do platformy XtremeGO dla posiadaczy XtremeAPP:

 

 1. Wejdź na dowolnym urządzeniu na www.xtremego.pl
 2. W polu logowania wpisz swój e-mail i hasło, którymi logujesz się do aplikacji XtremeAPP
 3. Ciesz się bogatą ofertą wideo i trenuj live z pozostałymi Klubowiczami, całkowicie bezpłatnie!

 

Instrukcja logowania do platformy XtremeGO dla osób nieposiadających XtremeAPP:

 

 1. Zaloguj się do Strefy Klienta na stronie internetowej swojego klubu (www.xtremefitness.pl)
 2. Odnajdź sekcję: „Aplikacja mobilna XtremeAPP oraz platforma XtremeGO”, a następnie kliknij przycisk „WYŚLIJ” znajdujący się przy pozycji „Link rejestracyjny”
 3. Otrzymasz automatyczny e-mail z jednym linkiem rejestracyjnym do obu usług. Otwórz go i kliknij przycisk: „Rejestracja w XtremeAPP i XtremeGO”
 4. W nowo otwartym oknie formularza „Rejestracja w aplikacji XtremeAPP i platformie XtremeGO”, uzupełnij wszystkie pola, zapoznaj się z regulaminem, a następnie kliknij przycisk „Zarejestruj”
 5. Wejdź na dowolnym urządzeniu na www.xtremego.pl
 6. W polu logowania wpisz swój e-mail i hasło, które podałeś w formularzu rejestracyjnym
 7. Ciesz się bogatą ofertą wideo i trenuj live z pozostałymi Klubowiczami, całkowicie bezpłatnie!
 8. Dodatkowo pobierz aplikację XtremeAPP z Google Play (urządzenia z systemem Android) lub App Store (urządzenia z systemem iOS). Zaloguj się do aplikacji i korzystaj z blisko 1000 ćwiczeń oraz planów treningowych, gdziekolwiek jesteś, całkowicie za darmo!