Drogi Klubowiczu!

 

Zmiany w ostatnich tygodniach dotknęły każdej dziedziny życia. Wspólnie z Wami oczekujemy ponownego otwarcia klubów i powrotu do normalności. Jednocześnie obserwując sytuację w kraju i na świecie oraz monitorując oficjalne komunikaty, wiemy, że kluby nie będą mogły być ponownie otwarte w kwietniu. Dlatego po raz kolejny zdecydowaliśmy o wydłużeniu okresu zamrożenia karnetów.

 

Twój karnet został automatycznie i bezpłatnie zamrożony do 30 kwietnia 2020 roku. Przypominamy, że zamrożenie Twojego członkostwa bez opłat jest aktywne od dnia zamknięcia klubów, czyli 14 marca. To nasz ukłon w stronę społeczności Xtreme Fitness Gyms, którą wspólnie z Wami budujemy od wielu już lat.

 

Branża fitness nie jest już taka sama, ale my jak zawsze stajemy na wysokości zadania! Przyświeca nam misja: pomaganie Tobie w osiąganiu Twoich celów fitness! W obecnej sytuacji, nadal jesteśmy w stanie w pełni Cię w tym wspierać. Aktywność fizyczna bez siłowni, ale z naszymi rewelacyjnymi rozwiązaniami jest możliwa i… działa cuda! Jak? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

 

Klubowicze Xtreme Fitness Gyms mogą za darmo korzystać z aplikacji XtremeAPP oraz platformy XtremeGO! Nasze rozwiązania sprawiają, że okres bez dostępu do siłowni, nie będzie czasem straconym. Aplikacja daje nieograniczone możliwości treningowe – około 1000 dostępnych ćwiczeń, gotowe plany treningowe do wykonywania w domu, możliwość tworzenia własnych.

 

Platforma XtremeGO to z kolei narzędzie, które przenosi klub fitness w domowe zacisze! Poprzez platformę można brać udział w zajęciach online, korzystać z porad dotyczących treningów i żywienia, a tym samym budować swoją formę i osiągać cele fitness!

 

Warto korzystać z naszych wyjątkowych rozwiązań i nie rezygnować z aktywności fizycznej. To właśnie ruch i zdrowe odżywianie są największymi sprzymierzeńcem w walce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie! 

 

Bardzo dziękujemy za liczne, pozytywne e-maile przesyłane do klubów, wiadomości na Facebooku i Instagramie. To budujące, zwłaszcza teraz, gdy dajemy z siebie 200% pracując codziennie, od wczesnych do bardzo późnych godzin. Po raz kolejny udowadniacie, że razem mamy wielką moc!

 

Jesteście w dobrych rękach, bo my nie zwalniamy tempa. Wkrótce, ponownie zaskoczymy wszystkich, jednocześnie już teraz wspominamy, że do kolejnej rewolucji w branży fitness w Polsce będziemy potrzebować Waszej pomocy. Obserwujcie nasze media społecznościowe i oczekujcie nieoczekiwanego!

 

Na koniec, z ogromną nadzieją spoglądamy w przyszłość i już teraz mówimy: do zobaczenia w klubach!