Zmiany w ostatnich tygodniach dotknęły każdej dziedziny życia, branża fitness nie jest już taka sama, ale my jak zawsze stajemy na wysokości zadania! Przyświeca nam troska o WAS, dlatego automatycznie z zamknięciem siłowni, zamroziliśmy karnety wszystkim naszym klubowiczom. Na tym nie koniec – XtremeAPP i XtremeGO to nasza tajna broń!

 

Klubowicze doceniają naszą pomoc w przetrwaniu tego trudnego okresu i dziękują za podjęte przez nas kroki. Automatyczne zamrożenie karnetów to nasz ukłon w stronę społeczności Xtreme Fitness Gyms, którą wspólnie z klubowiczami budujemy od wielu już lat. W trudnych sytuacjach wspieramy się i na tym polega nasza siła! Słowa wdzięczności docierają do nas i motywują do jeszcze bardziej intensywnej pracy. TAK, pracy! Pracujemy nieustannie, aby zaistniała sytuacja nie odbiła się na celach treningowych naszych klubowiczów!

Miło bardzo, kolejny raz się nie zawiodłam na Was. Bezpieczeństwo, zdrowie to najważniejsze dla każdego… dobrze, że podjęto taką decyzję. Karnety w takim momencie najmniej istotne, ale fajnie, że zamrażacie, to duży plus znowu dla Was. Cieszę się, że właśnie u Was trenuję. Mam nadzieję, że wszyscy już niedługo zobaczymy się cali i zdrowi – pisze nasza klubowiczka Justyna z Chorzowa.

Dzięki Waszej odpowiedzialności zyskujecie nasze zaufanie – tak o naszych działaniach pisze z kolei Dariusz, klubowicz z Dąbrowy Tarnowskiej.

Po raz kolejny udowadniamy, że razem mamy wielką moc!

 

XtremeAPP, XtremeGO!

Aktywność fizyczna bez siłowni, ale z naszymi rewelacyjnymi rozwiązaniami jest możliwa i… działa cuda! Klubowicze Xtreme Fitness Gyms mogą za darmo korzystać z aplikacji XtremeAPP oraz platformy XtremeGO! Nasze rozwiązania sprawiają, że okres bez dostępu do siłowni, nie będzie czasem straconym. Aplikacja daje nieograniczone możliwości treningowe – około 1000 dostępnych ćwiczeń, gotowe plany treningowe do wykonywania w domu, możliwość tworzenia własnych-to tylko niektóre z możliwości, jakie zapewniliśmy naszym klubowiczom!

Platforma XtremeGO to z kolei narzędzie, które przenosi klub fitness w domowe zacisze! Poprzez platformę można brać udział w zajęciach online, korzystać z porad dotyczących treningów i żywienia, a tym samym budować swoją formę i osiągać cele fitness! Jesteśmy dumni, że oddaliśmy to niezwykłe narzędzie w ręce naszej społeczności, tym samym zapewniając dodatkową wartość!

Warto korzystać z naszych wyjątkowych rozwiązań i nie rezygnować z aktywności fizycznej. To właśnie ruch jest największym sprzymierzeńcem w walce o zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie! Klubowicze Xtreme Fitness Gyms – jesteście w dobrych rękach!