Od zawsze wyróżniało nas to, że działamy poza schematem, jesteśmy nieszablonowi i łamiemy STATUS QUO. Tym razem nie mogło być inaczej. Już 28.04, czyli najbliższy wtorek o 18:00 otwieramy swój największy klub w historii.

 

“Wokół panuje kryzys, kluby są zamknięte, ale my już od pierwszego dnia, gdy to się zaczęło, myśleliśmy nieszablonowo! Od razu zaangażowaliśmy nas zespół i przyśpieszyliśmy projekty, które planowaliśmy na przyszłe tygodnie czy miesiące. Tak intensywnie jeszcze nigdy nie pracowałem, ale są tego efekty. Możliwe, że jest to najważniejsze wydarzenie w mojej, dwudziestoletniej karierze, a jednocześnie jedno z największych wyzwań” – mówi Łukasz Dojka.

 

Uruchamiamy klub w wersji cyfrowej, tak by każdy użytkownik mógł trenować w jednym miejscu. XtremeGO, bo tak nazywa się nowa platforma, działa już od ponad miesiąca i była dostępna dla klubowiczów Xtreme, teraz po przebudowie udostępniona zostanie na zewnątrz i nazywana jest Fitnessowym Netflixem. Będzie to największy, wirtualny klub w historii.

“Z dnia na dzień dołączają do nas czołowi trenerzy, od kilku tygodni codziennie dogrywamy kolejne moduły na platformę, odpaliliśmy również kanały lifestylowe, porady dietetyczne, zajęcia mindfullnes, czy przeciwdziałające stresowi. Znajdą tutaj dla siebie miejsce, zarówno wytrawni klubowicze, którzy liczą na wyzwania treningowe, jak i osoby, które jeszcze do klubu nie dotarły i chciałyby spróbować swoich sił w domowym zaciszu – kilkadziesiąt kombinacji treningowych i sztuczna inteligencja, która pomaga w doborze treningów i nie pozwala na spadek motywacji – to właśnie XtremeGO” – mówi Marek Prusiński, Head of Fitness, odpowiedzialny za wdrożenie kolejnych trenerów oraz plany treningowe.

Otwarcie będzie transmitowane na żywo i każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda platforma od środka. To będzie multimedialne show, którego branża fitness w Polsce jeszcze nie widziała. W czasach kryzysu chcemy dzielić się pozytywnymi informacjami, a to właśnie jedna z nich.

Zapraszamy tym samym do współpracy trenerów zewnętrznych, którzy niestety masowo stracili źródło dochodu w ostatnich tygodniach. Platforma ma swój program ambasadorski, który pozwala zarabiać trenerom, gdy z ich społeczności dołączają kolejni użytkownicy.

Więcej o programie ambasadorskim tutaj: www.xtremefitness.pl/blog/xtremego/

Szykujemy multimedialne show, przecierając kolejne szlaki w polskiej branży fitness. “Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście, mamy niespodzianki dla osób, które będą na żywo oraz specjalne promocje” – dodaje Łukasz Dojka.

Całe show otwarcia będziecie mogli zobaczyć już dziś, we wtorek 28 kwietnia na fanpage Xtreme Fitness Gyms Poland (www.fb.com/xfgPoland) oraz Instagramie XtremeGO (www.instagram.com/xtremego.pl).