Platforma treningowa XtremeGO coraz bardziej popularna

– rośnie liczba subskrybentów i chętnych do współpracy przy rewolucyjnym projekcie branżowym

Fitnessowy Netflix, bo tak została nazwana na krótko po premierze platforma treningowa wypuszczona przez sieć Xtreme Fitness Gyms, zyskuje coraz większą rzeszę fanów i z dnia na dzień wyraźnie ewoluuje.

„Na pierwszy rzut oka da się zaobserwować ogromny nakład pracy całej ekipy Xtreme. Platforma jest regularnie modyfikowana. Zmienia się szata graficzna, przybywa funkcjonalności i co najważniejsze różnorodnych form aktywności czy nawet wykładów, przez co odnajdzie się tutaj dosłownie każdy” – mówi jeden z ambasadorów marki.

Na platformie dostępne są podstawowe zasady treningu, demonstracje ćwiczeń, porady dotyczące zdrowego stylu życia oraz cała gama ćwiczeń oraz gotowych programów treningowych dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Na absolutne wyróżnienie zasługuje fakt, że XtremeGO to narzędzie edukacyjne i treningowe  również dla kobiet w ciąży i dzieci. Co ciekawe, można uczestniczyć w premierowych zajęciach na żywo lub korzystać z dostępnych w palecie ulubionych programów i dowolnie do nich wracać. Nic więc dziwnego, że użytkowników przybywa, a fitnessowy gigant rozwija skrzydła.

„Odnotowujemy coraz większą liczbę użytkowników XtremeGO. Są to zarówno klubowicze jak osoby nie związane z branżą. To niesamowite, jak jedno napędza drugie. Osoby regularnie trenujące rekomendują coś tym, którzy niejednokrotnie nigdy wcześniej nie trenowali, tworząc od tej pory jedną wielką społeczność.” – mówi Łukasz Dojka, założyciel sieci Xtreme Fitness Gyms.

Zapewnia również, że projekt na przestrzeni czasu mocno ewoluuje.

„Już wkrótce, światło dzienne ujrzy duża kampania marketingowa przygotowana pod platformę XtremeGO. Chcemy jak najszerzej dotrzeć do tych, którzy nie mieli dotąd możliwości, by regularnie trenować. Być może nie mieli czasu lub wstydzili się i nie mogli zmotywować.  Dzięki XtremeGO mogą ćwiczyć w domowym zaciszu z całymi rodzinami. Mamy duże i ambitne plany w związku z rozwojem platformy. Planujemy, aby dostępna była ogólnoświatowo, nie tylko w języku polskim, ale również w innych językach.” – dodaje Łukasz Dojka.

Dodamy, że projekt zapoczątkowany przez sieć Xtreme Fitness Gyms jest otwarty na współpracę z trenerami personalnymi oraz instruktorami fitness. Co zrobić, aby dołączyć do grona specjalistów XtremeGO?

„Szukamy najlepszych w branży, którzy mają coś do przekazania światu. Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny. Muszą to być osoby z pasją, olbrzymim entuzjazmem i dużym doświadczeniem.” – mówi Marek Prusiński, Head of Fitness z Xtreme Fitness Gyms.

Aby wyrazić chęć współpracy, należy wysłać swoją kandydaturę na: nagrania@xtremefitness.pl

Opisz kim jesteś, jaką wartość wniesiesz do platformy oraz koniecznie podlinkuj swoje social-media – dodaje Marek Prusiński.

Branża nie upadnie, a krzywa świadomości populacji, dotycząca aktywności fizycznej cały czas wzrasta. Nie ulega wątpliwości, że trening jest dzisiaj ważniejszy, niż kiedykolwiek. Pozwala zadbać nie tylko o atrakcyjną sylwetkę, ale przede wszystkim, tak istotną dzisiaj, odporność organizmu.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami i nowościami w XtremeGO na profilach społecznościowych platformy:

IG https://www.instagram.com/xtremego.pl/

FB https://www.facebook.com/xtremego/