Rusza rekrutacja na stanowisko instruktora do dynamicznie rozwijającej się sieci klubów fitness. Nabór ogłaszają wszystkie jednostki na terenie całej Polski.

Inicjatywa

Punkt wyjścia do stworzenia nowego stanowiska pracy stanowi misja Xtreme Fitness Gyms, którą jest pomaganie klubowiczom, w osiąganiu ich celów fitness. Pierwsza wizyta w klubie fitness ma kluczowy wpływ na dalszą przygodę z aktywnością oraz osiąganiem sportowych celów dlatego tak istotne jest pierwsze spotkanie z instruktorem.

– Chcemy pomagać klubowiczom w osiąganiu ich celów i przyczyniać się do ich małych i wielkich sukcesów. Ważne jest dla nas to, w jaki sposób rozpoczynają swoją fit przygodę, zważając na to, że zawsze początki wiążą się z obawami. Wielu osobom trudno odnaleźć się w nowym otoczeniu. Towarzyszy im mnóstwo obaw oraz potrzebują pomocy i wsparcia. Naszą rolą jest im to wsparcie zapewnić – mówi Marek Prusiński, Head of Fitness Xtreme Fitness Gyms

Każdy nowy klient Xtreme Fitness będzie miał możliwość skorzystania z pierwszej darmowej konsultacji, podczas której instruktor wraz z klientem obierze wspólny cel, przedstawi mu narzędzia pomocne w osiągnięciu swojego celu oraz uświadomi jakie inne korzyści płyną z ich użytkowania.

Rola instruktora

Jakie będą kluczowe zadania na stanowisku instruktorskim?

• Prowadzenie konsultacji z nowymi klubowiczami
• Wspieranie procesu sprzedażowego
• Pełne zaangażowanie i udział w klubowych wydarzeniach i eventach
• Sprawowanie opieki nad klubowiczami
• Dbanie o porządek w strefach treningowych
• Prowadzenie autorskich zajęć grupowych w strefach funkcjonalnych

Czego wymaga się od potencjalnego kandydata?

Stanowisko instruktora ma być tym pierwszym w drodze do kariery trenera personalnego i pomóc poznać branżę fitness od środka oraz spróbować w niej swoich sił.

• Ukończony 18 rok życia
• Dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
• Prowadzenie aktywnego stylu życia
• Podstawowa znajomość branży fitness
• Łatwość wchodzenia w interakcje społeczne

Mile widziana jest również podstawowa wiedza z zakresu układania planów treningowych oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych.

– Stawiamy na osoby charyzmatyczne, które nie boją się wyzwań i praktykują zdrowy styl życia. Nie boimy się o brak doświadczenia, ponieważ ze swojej strony zapewniamy solidny proces wdrożeniowy oparty o edukację na najwyższym poziomie. To niesamowite, że poniekąd spełniamy marzenia młodych ludzi i umożliwiamy im świetny start w branży – dodaje Prusiński.

Istotne dla sieci jest również utożsamienie się z marką i zachowanie postawy zgodnej z wizją sieci, którą jest budowanie najlepszej społeczności na świecie.

Co Xtreme Fitness Gyms ma do zaoferowania instruktorom?

Na szczególną uwagę zasługują obszerny pakiet szkoleń wstępnych, które dają rewelacyjną możliwość poznania branży fitness i rozpoczęcia w niej swojej kariery zawodowej oraz klarowna ścieżka rozwoju, która pozwala zostać dobrze zarabiającym trenerem personalnym.

Instruktor ma możliwość korzystania z pełnej oferty wszystkich klubów Xtreme Fitness Gyms na terenie całej Polski.

Rekrutacja ruszyła we wszystkich jednostkach Xtreme Fitness Gyms.

Jak aplikować?

1. Wejdź na: www.xtremefitness.pl/#utm_source=branzafitness%2C%20news&utm_medium=bf-20-07-2020-rekrutacja&utm_campaign=rekrutacja-xfg

2. Wybierz miejscowość, w której chcesz aplikować.

3. Wybierz zakładkę „kariera” i kolejno „instruktorzy”.